Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kan Tong Teriyaki Chicken Meal Base Pouch | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Kan Tong Teriyaki Chicken Meal Base Pouch
Meat & Seafood
Kan Tong Teriyaki Chicken Meal Base Pouch
175g · Kan Tong
Woolworths
$2.70
$3.00
$1.54 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$1.54 / 100g
Viewing
$2.70
180g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
$2.70
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Kan Tong
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Chicken & Corn Pouch
at Coles
400g
$3.25
$4.50
81.3c / 100g
73c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.70
Add from Woolies