Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McKenzie's Chickpea Flour | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
McKenzie's Chickpea Flour
Pantry
McKenzie's Chickpea Flour
330g · McKenzie's
Woolworths
$4.00
$1.21 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.60 / 100g
$4.00
300g
$3.00 / 100g
$9.00
300g
$1.33 / 100g
$4.00
330g
$1.21 / 100g
Viewing
$4.00
375g
45.3c / 100g
Best value per 100g
$1.70
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Plain Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Self Raising Flour 2kg
at Aldi
2kg
$2.39
12c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Aisle
Pantry
Brand
McKenzie's
Size
330g
Store brand
No
Plain Flour
at Coles
2kg
$2.40
12c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Self Raising Flour
at Coles
2kg
$2.40
12c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart