Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cholula Salsa Original | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Cholula Salsa Original
Other
Cholula Salsa Original
340g · Cholula
Woolworths
$4.90
$7.25
$1.44 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Cholula
Size
340g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salsa Mild
at Coles
300g
$1.90
63.3c / 100g
80.8c less per 100g
Add to cart
Mild Salsa Dips
at Coles
300g
$2.75
91.7c / 100g
52.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.90
Add from Woolies
Clasica Salsa
at Coles
300g
$3.20
$1.07 / 100g
37.5c less per 100g
Add to cart
Special
Thick N Chunky Mild Salsa
at Coles
395g
$5.50
$6.50
$1.39 / 100g
4.9c less per 100g
Add to cart