Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro White Quinoa | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro White Quinoa
Other
Woolworths own brand
Macro White Quinoa
1kg · Macro
Woolworths
$11.50
$1.15 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.50
Lowest
$11.50
Highest
$11.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$2.10 / 100g
$7.35
500g
$1.20 / 100g
$6.00
500g
$1.15 / 100g
Best value per 100g
$5.75
1kg
$1.15 / 100g
Viewing
$11.50
Details
Aisle
Other
Brand
Macro
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Microwave Grains Red & White Quinoa 250g
at Aldi
250g
$2.09
83.6c / 100g
31.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$11.50
Add from Woolies