Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sole Mare Wood Smoked Mussels | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sole Mare Wood Smoked Mussels
Other
Sole Mare Wood Smoked Mussels
120g · Sole Mare
Woolworths
$3.50
$2.92 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Sole Mare
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Blue Mussels
at Coles
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
$1.82 less per 100g
Add to cart
Special
Cooked Mussels
at Coles
500g
$7.50
$8.50
$1.50 / 100g
$1.42 less per 100g
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
Add to cart
Special
Mussels Natural
at Coles
375g
$6.75
$7.75
$1.80 / 100g
$1.12 less per 100g
Add to cart