Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Asian Style Tuna Quinoa Salad | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Asian Style Tuna Quinoa Salad
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Asian Style Tuna Quinoa Salad
185g · Woolworths
Woolworths
$2.95
$1.59 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.95
Lowest
$2.95
Highest
$2.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
185g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Potato Egg and Homestyle Bacon Salad 500g
at Aldi
500g
$5.99
$1.20 / 100g
39.7c less per 100g
Add to cart
Potato Egg & Bacon Salad
at Coles
650g
$10.00
$1.54 / 100g
5.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.95
Add from Woolies