Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Coconut Oil Spray | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Coconut Oil Spray
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Coconut Oil Spray
225g · Woolworths
Woolworths
$5.75
$2.56 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.75
Lowest
$5.75
Highest
$5.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.20 / 100g
Best value per 100g
$3.30
225g
$2.56 / 100g
Viewing
$5.75
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
225g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Canola Oil Cooking Spray 400g
at Aldi
400g
$2.79
69.8c / 100g
$1.86 less per 100g
Add to cart
Canola Oil Cooking Spray
at Coles
400g
$3.00
75c / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.75
Add from Woolies
Canola Oil Spray
at Coles
400g
$4.60
$1.15 / 100g
$1.41 less per 100g
Add to cart
Olive Oil Spray
at Coles
400g
$7.20
$1.80 / 100g
75.6c less per 100g
Add to cart