Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Whole Kalamata Olives | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Whole Kalamata Olives
Other
Woolworths own brand
Woolworths Whole Kalamata Olives
350g · Woolworths
Woolworths
$2.40
68.6c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
230g
$1.30 / 100g
$3.00
345g
69.6c / 100g
$2.40
350g
68.6c / 100g
Viewing
$2.40
430g
57c / 100g
$2.45
450g
51.1c / 100g
$2.30
935g
48.1c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Stuffed Green Olives
at Coles
445g
$2.25
50.6c / 100g
18c less per 100g
Add to cart
Sliced Black Olives
at Coles
445g
$2.50
56.2c / 100g
12.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.40
Add from Woolies
$4.50
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
350g
Store brand
Woolworths
Green Olives Pickled
at Coles
1kg
$6.60
66c / 100g
2.6c less per 100g
Add to cart