Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Passage To Asia Thai Basil & Sweet Chilli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Passage To Asia Thai Basil & Sweet Chilli
Other
Passage To Asia Thai Basil & Sweet Chilli
200g · Passage To Asia
Woolworths
$3.80
$1.90 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Passage To Asia
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Crushed Chilli
at Coles
250g
$2.00
$2.50
80c / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart
Special
Chilli Ground
at Coles
250g
$2.00
$2.50
Woolworths
$3.80
Add from Woolies
80c / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart
Red Chilli Powder
at Coles
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
90c less per 100g
Add to cart
Chilli Powder
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
90c less per 100g
Add to cart