Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Natural Cashew Kernels | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Macro Natural Cashew Kernels
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Macro Natural Cashew Kernels
500g · Macro
Woolworths
$14.65
$2.93 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.65
Lowest
$14.65
Highest
$14.65
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.24 / 100g
$8.10
500g
$2.93 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$14.65
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Macro
Size
500g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$14.65
Add from Woolies