Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Baby Peas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Frozen Baby Peas
Fruit & Veg
Frozen Baby Peas
825g · Birds Eye
Coles
$6.00
72.7c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.73 / 100g
$6.90
825g
72.7c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Birds Eye
Size
825g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Peas, Corn & Carrots 420g
at Aldi
420g
$0.95
22.6c / 100g
50.1c less per 100g
Add to cart
Special
McKenzie's Dried Veg Yellow Split Peas
at Woolworths
500g
$1.60
$1.90
32c / 100g
Coles
$6.00
Add from Coles
40.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths Peas & Carrots
at Woolworths
420g
$1.80
42.9c / 100g
29.9c less per 100g
Add to cart
Macro Organic Peas Corn & Carrots
at Woolworths
420g
$2.30
54.8c / 100g
18c less per 100g
Add to cart