Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Carman's High Crisp Double Choc Mint 5 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Carman's High Crisp Double Choc Mint 5 Pack
Other
Carman's High Crisp Double Choc Mint 5 Pack
250g · Carman's
Woolworths
$9.80
$3.92 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.80
Lowest
$9.80
Highest
$9.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Carman's
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Peppermints
at Coles
200g
$2.00
$1.00 / 100g
$2.92 less per 100g
Add to cart
Spearmint Leaves
at Coles
225g
$2.50
$1.11 / 100g
$2.81 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.80
Add from Woolies
Extra Strong Peppermints
at Coles
150g
$2.50
$1.67 / 100g
$2.25 less per 100g
Add to cart
Special
Choc Mint Mousse
at Coles
170g
$3.20
$4.20
$1.88 / 100g
$2.04 less per 100g
Add to cart