Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Turkish Figs Figs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro Organic Turkish Figs Figs
Other
Woolworths own brand
Macro Organic Turkish Figs Figs
500g · Macro
Woolworths
$15.70
$3.14 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.70
Lowest
$15.70
Highest
$15.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Macro
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dried Garland Figs 375g
at Aldi
375g
$4.79
$1.28 / 100g
$1.86 less per 100g
Add to cart
Garland Figs 12x375g
at Coles
375g
$5.00
$1.33 / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$15.70
Add from Woolies
Special
Figs
at Coles
250g
$4.80
$5.50
$1.92 / 100g
$1.22 less per 100g
Add to cart
Soft And Juicy Figs
at Coles
250g
$6.05
$2.42 / 100g
72c less per 100g
Add to cart