Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Carman's Aussie Oat Cluster Berry Crunch Value Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Carman's Aussie Oat Cluster Berry Crunch Value Pack
Other
Carman's Aussie Oat Cluster Berry Crunch Value Pack
800g · Carman's
Woolworths
$9.90
$1.24 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.90
Lowest
$9.90
Highest
$9.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450g
$1.98 / 100g
$8.90
800g
$1.24 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.90
Details
Aisle
Other
Brand
Carman's
Size
800g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Crunchy Jalapeno Slices
at Coles
500g
$3.00
60c / 100g
63.8c less per 100g
Add to cart
Special
Clusters Crunchy Nut
at Coles
750g
$5.95
$8.50
79.3c / 100g
44.4c less per 100g
Woolworths
$9.90
Add from Woolies
Add to cart
Crunchy Simply Oat Granola
at Coles
1.5kg
$12.70
84.7c / 100g
39.1c less per 100g
Add to cart
Simply Crunchy Oat Granola
at Coles
750g
$9.00
$1.20 / 100g
3.8c less per 100g
Add to cart