Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maharajah's Choice Spice Curry Powder | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Maharajah's Choice Spice Curry Powder
Other
Maharajah's Choice Spice Curry Powder
250g · Maharajah's Choice
Woolworths
$2.50
$3.00
$1.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$3.60 / 100g
$1.80
250g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.50
Details
Aisle
Other
Brand
Maharajah's Choice
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Jaggery Powder (shakkar)
at Coles
1kg
$5.00
50c / 100g
50c less per 100g
Add to cart
Washing Soda Powder
at Coles
1kg
$5.25
52.5c / 100g
47.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Special
Powder Plus Softener
at Coles
2kg
$14.00
$28.00
70c / 100g
30c less per 100g
Add to cart
Special
Powder Plus Eliminator
at Coles
2kg
$14.00
$28.00
70c / 100g
30c less per 100g
Add to cart