Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Harvest Beef Steak Vegetables | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Harvest Beef Steak Vegetables
Meat & Seafood
Harvest Beef Steak Vegetables
425g · Harvest
Woolworths
$5.00
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Harvest
Size
425g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Chicken With Vegetables 6+ Months
at Coles
120g
$0.30
25c / 100g
92.6c less per 100g
Add to cart
Vegetables Savoury Mince
at Coles
400g
$4.40
$1.10 / 100g
7.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.00
Add from Woolies