Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nongshim Shrimp Flavoured Chips Hot & Spicy | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Nongshim Shrimp Flavoured Chips Hot & Spicy
Snacks & Confectionery
Nongshim Shrimp Flavoured Chips Hot & Spicy
75g · Nongshim
Woolworths
$2.50
$3.00
$3.33 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Nongshim
Size
75g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tasty Spicy Coated Peanuts
at Coles
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Spicy Capsicum Dip
at Coles
200g
$2.80
$1.40 / 100g
$1.93 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Special
Dip Hummus Spicy
at Coles
200g
$4.50
$6.00
$2.25 / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart
Special
Spicy Tahini Dip
at Coles
200g
$4.50
$6.00
$2.25 / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart