Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Green's Jumbl'd Cinnamon Scroll Cookies | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Green's Jumbl'd Cinnamon Scroll Cookies
Snacks & Confectionery
Green's Jumbl'd Cinnamon Scroll Cookies
520g · Green's
Woolworths
$5.70
$1.10 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.70
Lowest
$5.70
Highest
$5.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
380g
$1.50 / 100g
$5.70
400g
$1.43 / 100g
$5.70
520g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.70
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Green's
Size
520g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Chip Cookies 500g
at Aldi
500g
$2.79
55.8c / 100g
53.8c less per 100g
Add to cart
Choc Chip Cookies
at Coles
500g
$2.80
56c / 100g
53.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.70
Add from Woolies
Cookies & Crème Biscuits 128g
at Aldi
128g
$0.79
61.7c / 100g
47.9c less per 100g
Add to cart
Cookies And Cream Biscuits
at Coles
140g
$0.90
64.3c / 100g
45.3c less per 100g
Add to cart