Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
La Gina Marinated Eggplant | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
La Gina Marinated Eggplant
Other
La Gina Marinated Eggplant
190g · La Gina
Woolworths
$2.50
$1.32 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
La Gina
Size
190g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Lebanese Eggplant
at Coles
90g
$0.71
78.9c / 100g
52.7c less per 100g
Add to cart
Purple Eggplant
at Coles
500g
$3.95
79c / 100g
52.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies