Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Pistachio Kernels | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro Pistachio Kernels
Other
Woolworths own brand
Macro Pistachio Kernels
250g · Macro
Woolworths
$24.00
$9.60 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$24.00
Lowest
$24.00
Highest
$24.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Macro
Size
250g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sunflower Kernels
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
$8.60 less per 100g
Add to cart
Organic Buckwheat Kernels
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
$8.60 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$24.00
Add from Woolies
Almond Kernels
at Coles
150g
$4.40
$2.93 / 100g
$6.67 less per 100g
Add to cart