Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maharajah's Choice Ground Cumin Spice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Maharajah's Choice Ground Cumin Spice
Other
Maharajah's Choice Ground Cumin Spice
250g · Maharajah's Choice
Woolworths
$2.50
$3.00
$1.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Maharajah's Choice
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Spiced Gherkins
at Coles
540g
$2.00
37c / 100g
63c less per 100g
Add to cart
Sweet Spiced Gherkins
at Coles
540g
$4.30
79.6c / 100g
20.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Sweet Spiced Gherkins
at Coles
560g
$5.00
89.3c / 100g
10.7c less per 100g
Add to cart