Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mutti Sugo Speciale Pasta Sauce With Genovese Basil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Mutti Sugo Speciale Pasta Sauce With Genovese Basil
Pantry
Mutti Sugo Speciale Pasta Sauce With Genovese Basil
400g · Mutti
Woolworths
$5.70
$1.43 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.70
Lowest
$5.70
Highest
$5.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.43 / 100g
Viewing
$5.70
700g
54.3c / 100g
Best value per 100g
$3.80
Details
Aisle
Pantry
Brand
Mutti
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Italian Passata Sauce With Basil
at Coles
700g
$2.10
30c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Pasta Sauce Classic Tomato & Basil Jar
at Coles
600g
$2.50
41.7c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.70
Add from Woolies
Premium Basilico Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$2.49
49.8c / 100g
92.7c less per 100g
Add to cart
Organic Basil & Garlic Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$2.49
49.8c / 100g
92.7c less per 100g
Add to cart