Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
La Zuppa Hearty Classics Soup Garden Vegetable | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
La Zuppa Hearty Classics Soup Garden Vegetable
Pantry
La Zuppa Hearty Classics Soup Garden Vegetable
400g · La Zuppa
Woolworths
$4.70
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.70
Lowest
$4.70
Highest
$4.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
La Zuppa
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chunky Garden Vegetables Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$2.29
45.8c / 100g
71.7c less per 100g
Add to cart
Condensed Soup Can Vegetable Beef
at Coles
420g
$1.95
46.4c / 100g
71.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.70
Add from Woolies
Vegetable Pouch Soup 430g
at Aldi
430g
$2.59
60.2c / 100g
57.3c less per 100g
Add to cart
Beef & Vegetable Pouch Soup
at Coles
430g
$2.80
65.1c / 100g
52.4c less per 100g
Add to cart