Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
La Gina Bella Di Cerignola Olives | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
La Gina Bella Di Cerignola Olives
Other
La Gina Bella Di Cerignola Olives
200g · La Gina
Woolworths
$3.00
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
La Gina
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Stuffed Green Olives
at Coles
445g
$2.25
50.6c / 100g
99.4c less per 100g
Add to cart
Sliced Black Olives
at Coles
445g
$2.50
56.2c / 100g
93.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
Green Olives Pickled
at Coles
1kg
$6.60
66c / 100g
84c less per 100g
Add to cart
Kalamata Pitted Olives In Brine
at Coles
345g
$3.00
87c / 100g
63c less per 100g
Add to cart