Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Your Condiment Co Thousand Island Dressing | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Your Condiment Co Thousand Island Dressing
Other
Your Condiment Co Thousand Island Dressing
250ml · Your Condiment Co
Woolworths
$2.65
$10.60 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.65
Lowest
$2.65
Highest
$2.65
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Your Condiment Co
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Caesar Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$5.18 less per L
Add to cart
Coleslaw Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$5.18 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.65
Add from Woolies
Thousand Island Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$5.18 less per L
Add to cart
Italian Fat Free Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
$5.18 less per L
Add to cart