Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kewpie Mayonnaise Wasabi Flavour | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Kewpie Mayonnaise Wasabi Flavour
Pantry
Kewpie Mayonnaise Wasabi Flavour
300g · Kewpie
Woolworths
$6.50
$2.17 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Kewpie
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Creamed Rice Vanilla Flavoured 430g
at Aldi
430g
$1.69
39.3c / 100g
$1.77 less per 100g
Add to cart
Chicken Flavoured Instant Noodles 5x85g
at Coles
425g
$1.90
44.7c / 100g
$1.72 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
Beef Flavoured Instant Noodles 5x85g
at Coles
425g
$1.90
44.7c / 100g
$1.72 less per 100g
Add to cart
Peri Peri Flavoured Mayonnaise 252g
at Aldi
252g
$1.99
79c / 100g
$1.38 less per 100g
Add to cart