Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Dried Mixed Fruit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Macro Dried Mixed Fruit
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Macro Dried Mixed Fruit
400g · Macro
Woolworths
$6.90
$1.73 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.90
Lowest
$6.90
Highest
$6.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Macro
Size
400g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Salad in Syrup 825g
at Aldi
825g
$3.29
39.9c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Fruit Salad In Syrup 4 Pack
at Coles
480g
$1.95
40.6c / 100g
$1.32 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.90
Add from Woolies
Mixed Dried Fruit 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
Dried Fruit Mixed
at Coles
1kg
$7.00
70c / 100g
$1.02 less per 100g
Add to cart