Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Topz Original Crackers 227g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Topz Original Crackers 227g
Snacks & Confectionery
Topz Original Crackers 227g
227g · DAMORA
Aldi
$2.29
$1.01 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.29
Lowest
$2.29
Highest
$2.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$1.99 / 100g
$1.99
100g
$2.99 / 100g
$2.99
100g
95c / 100g
Best value per 100g
$0.95
100g
95c / 100g
$0.95
100g
95c / 100g
$0.95
227g
$1.01 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Crackers Checkers
at Coles
250g
$1.80
72c / 100g
28.9c less per 100g
Add to cart
Special
Rice Crackers Family Pack
at Coles
520g
$4.25
81.7c / 100g
19.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.29
Add from Aldi
Viewing
$2.29
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DAMORA
Size
227g
Store brand
No
Plain Rice Crackers
at Coles
100g
$1.00
$1.00 / 100g
0.9c less per 100g
Add to cart
Seaweed Rice Crackers
at Coles
100g
$1.00
$1.00 / 100g
0.9c less per 100g
Add to cart