Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sirena Prawn Garlic & Chilli Linguine Bowl | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Home & Garden
/
Sirena Prawn Garlic & Chilli Linguine Bowl
Home & Garden
Sirena Prawn Garlic & Chilli Linguine Bowl
170g · Sirena
Woolworths
$6.00
$3.53 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Home & Garden
Brand
Sirena
Size
170g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Thai Green Curry Tuna Bowl 190g
at Aldi
190g
$2.99
$1.57 / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Mexican Style Lunch Bowl
at Coles
220g
$4.00
$1.82 / 100g
$1.71 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Moroccan Style Lunch Bowl
at Coles
220g
$4.00
$1.82 / 100g
$1.71 less per 100g
Add to cart
Italian Style Lunch Bowl
at Coles
220g
$4.00
$1.82 / 100g
$1.71 less per 100g
Add to cart