Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Green's Pudding Mix Caramelised Biscuit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Green's Pudding Mix Caramelised Biscuit
Snacks & Confectionery
Green's Pudding Mix Caramelised Biscuit
260g · Green's
Woolworths
$3.90
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Green's
Size
260g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Flour Plain Cake Biscuit And Pastry
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart
Wheat Biscuits Value Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$5.09
45.4c / 100g
$1.05 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.90
Add from Woolies
Scotch Finger Biscuits 250g
at Aldi
250g
$1.25
50c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Wheat Biscuits
at Coles
1.12kg
$5.60
50c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart