Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Old El Paso Thick N Chunky Salsa Medium | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Old El Paso Thick N Chunky Salsa Medium
Other
Old El Paso Thick N Chunky Salsa Medium
395g · Old El Paso
Woolworths
$6.50
$1.65 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
390g
$1.67 / 100g
$6.50
395g
$1.65 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.50
Details
Aisle
Other
Brand
Old El Paso
Size
395g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salsa Mild
at Coles
300g
$1.90
63.3c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Mild Salsa Dips
at Coles
300g
$2.75
91.7c / 100g
72.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
Clasica Salsa
at Coles
300g
$3.20
$1.07 / 100g
57.9c less per 100g
Add to cart
Special
Thick N Chunky Mild Salsa
at Coles
395g
$5.50
$6.50
$1.39 / 100g
25.3c less per 100g
Add to cart