Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sirena Chicken Pesto Pasta | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sirena Chicken Pesto Pasta
Pantry
Sirena Chicken Pesto Pasta
190g · Sirena
Woolworths
$3.30
$4.30
$1.74 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Sirena
Size
190g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pasta Penne 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
$1.56 less per 100g
Add to cart
Pasta Spaghetti 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
$1.56 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.30
Add from Woolies
Pasta Spirals 500g
at Aldi
500g
$0.89
17.8c / 100g
$1.56 less per 100g
Add to cart
Pasta Spaghetti
at Coles
500g
$0.90
18c / 100g
$1.56 less per 100g
Add to cart