Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Egmont Manuka Honey Multifloral MGO 50+ | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Egmont Manuka Honey Multifloral MGO 50+
Pantry
Egmont Manuka Honey Multifloral MGO 50+
500g · Egmont
Woolworths
$14.00
$2.80 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$3.71 / 100g
$13.00
500g
$2.80 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$14.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Egmont
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Manuka Honey Blend MGO 30+
at Coles
500g
$13.60
$2.72 / 100g
8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$14.00
Add from Woolies