Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Only Organic Revive Soup Minted Peas Broccoli Kale & Chia | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Only Organic Revive Soup Minted Peas Broccoli Kale & Chia
Pantry
Only Organic Revive Soup Minted Peas Broccoli Kale & Chia
320g · Only Organic
Woolworths
$4.00
$5.00
$1.25 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Only Organic
Size
320g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Microwave Rice Brown Rice & Chia 250g
at Aldi
250g
$1.99
79.6c / 100g
45.4c less per 100g
Add to cart
Special
Natural Muesli Blueberry Goji Berries Coconut & Chia
at Coles
500g
$6.00
$8.00
$1.20 / 100g
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
5c less per 100g
Add to cart