Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frisp Hearts Of Palm Pieces | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Frisp Hearts Of Palm Pieces
Other
Frisp Hearts Of Palm Pieces
400g · Frisp
Woolworths
$4.40
$6.40
$1.10 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Frisp
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Champignons Pieces & Stems
at Coles
425g
$1.75
41.2c / 100g
68.8c less per 100g
Add to cart
Assorted Pudding 6 Pieces
at Coles
480g
$5.00
$1.04 / 100g
5.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.40
Add from Woolies