Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Haldiram's Nut Cracker | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Haldiram's Nut Cracker
Snacks & Confectionery
Haldiram's Nut Cracker
200g · Haldiram's
Woolworths
$2.00
$4.00
$1.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Haldiram's
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
62c less per 100g
Add to cart
Cracker Squares
at Coles
250g
$1.00
40c / 100g
60c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
33.8c less per 100g
Add to cart
Crackers Checkers
at Coles
250g
$1.80
72c / 100g
28c less per 100g
Add to cart