Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maharajah's Choice Green Chutney Twists | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Maharajah's Choice Green Chutney Twists
Snacks & Confectionery
Maharajah's Choice Green Chutney Twists
90g · Maharajah's Choice
Woolworths
$2.50
$2.78 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Maharajah's Choice
Size
90g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smart Fibre Veg Twists Pasta
at Coles
375g
$2.35
62.7c / 100g
$2.15 less per 100g
Add to cart
Liquorice Twists 300g
at Aldi
300g
$2.49
83c / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Pretzel Twists 200g
at Aldi
200g
$1.79
89.5c / 100g
$1.88 less per 100g
Add to cart
Special
Masala Twists
at Coles
90g
$1.25
$2.50
$1.39 / 100g
$1.39 less per 100g
Add to cart