Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Zeus Street Greek Spicy Gyros Kit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Zeus Street Greek Spicy Gyros Kit
Other
Zeus Street Greek Spicy Gyros Kit
415g · Zeus Street Greek
Woolworths
$8.00
$10.00
$1.93 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
415g
$1.93 / 100g
Viewing
$8.00
420g
$1.90 / 100g
Best value per 100g
$8.00
Details
Aisle
Other
Brand
Zeus Street Greek
Size
415g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mexican Burrito Kit 495g
at Aldi
495g
$5.19
$1.05 / 100g
87.9c less per 100g
Add to cart
Family Coleslaw Kit
at Coles
520g
$5.50
$1.06 / 100g
87c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Extra Creamy Coleslaw Kit
at Coles
500g
$5.50
$1.10 / 100g
82.8c less per 100g
Add to cart
Family Enchilada Kit Mexican Style
at Coles
1.04kg
$12.00
$1.15 / 100g
77.4c less per 100g
Add to cart