Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
The Dutch Company Toasted Rusks Original | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
The Dutch Company Toasted Rusks Original
Baby & Kids
The Dutch Company Toasted Rusks Original
125g · The Dutch Company
Woolworths
$4.20
$3.36 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
The Dutch Company
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Premium Rusks
at Coles
200g
$1.80
90c / 100g
$2.46 less per 100g
Add to cart
Suji Rusks
at Coles
610g
$6.00
98.4c / 100g
$2.38 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.20
Add from Woolies
Buttermilk Rusks
at Coles
500g
$8.50
$1.70 / 100g
$1.66 less per 100g
Add to cart
Special
Rusks Toast
at Coles
125g
$3.70
$4.20
$2.96 / 100g
40c less per 100g
Add to cart