Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
MasterFoods Recipe Base Sweet Chilli Basil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
MasterFoods Recipe Base Sweet Chilli Basil
Other
MasterFoods Recipe Base Sweet Chilli Basil
175g · MasterFoods
Woolworths
$3.00
$1.71 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
10g
$35.00 / 100g
$3.50
175g
$1.71 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
Details
Aisle
Other
Brand
MasterFoods
Size
175g
Store brand
No
Woolworths
$3.00
Add from Woolies