Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tadim Roasted Sunflower Seeds Extra Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Tadim Roasted Sunflower Seeds Extra Salt
Pantry
Tadim Roasted Sunflower Seeds Extra Salt
150g · Tadim
Woolworths
$4.50
$3.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Tadim
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
$2.83 less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
$2.80 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$2.78 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.76 less per 100g
Add to cart