Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kings Falafel Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kings Falafel Mix
Other
Kings Falafel Mix
200g · Kings
Woolworths
$3.40
$1.70 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.40
Lowest
$3.40
Highest
$3.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Kings
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Soft Icing Mixture
at Coles
1kg
$3.95
39.5c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Soft Icing Mixture
at Coles
1kg
$4.90
49c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.40
Add from Woolies
Soft Icing Mixture
at Coles
500g
$2.50
50c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Mung Masoor Mix
at Coles
1kg
$5.00
50c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart