Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Melach Kosher Fine Sea Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Melach Kosher Fine Sea Salt
Pantry
Melach Kosher Fine Sea Salt
500g · Melach
Woolworths
$11.90
$2.38 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.90
Lowest
$11.90
Highest
$11.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Melach
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
$2.21 less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
$2.18 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$11.90
Add from Woolies
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$2.16 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.14 less per 100g
Add to cart