Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Second House Salep Pudding Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Second House Salep Pudding Mix
Other
Second House Salep Pudding Mix
200g · Second House
Woolworths
$3.50
$1.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Second House
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Soft Icing Mixture
at Coles
1kg
$3.95
39.5c / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart
Soft Icing Mixture
at Coles
1kg
$4.90
49c / 100g
$1.26 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
Soft Icing Mixture
at Coles
500g
$2.50
50c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart
Mung Masoor Mix
at Coles
1kg
$5.00
50c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart