Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Frozen Raspberries | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Macro Organic Frozen Raspberries
Frozen
Woolworths own brand
Macro Organic Frozen Raspberries
450g · Macro
Woolworths
$10.50
$2.33 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Macro
Size
450g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Raspberries 500g
at Aldi
500g
$7.49
$1.50 / 100g
83.5c less per 100g
Add to cart
Frozen Fruit Raspberries
at Coles
500g
$8.50
$1.70 / 100g
63.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.50
Add from Woolies
Frozen Raspberries
at Coles
300g
$5.65
$1.88 / 100g
45c less per 100g
Add to cart