Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Peters Drumstick Anzac Biscuit Ice Cream Cones | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Peters Drumstick Anzac Biscuit Ice Cream Cones
Frozen
Peters Drumstick Anzac Biscuit Ice Cream Cones
475ml · Peters
Woolworths
$5.90
$9.90
$12.42 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Peters
Size
475ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Classic Vanilla Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$5.28 less per L
Add to cart
Boysenberry Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$5.28 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.90
Add from Woolies
Chocolate Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$5.28 less per L
Add to cart
Choc Mint Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
$5.28 less per L
Add to cart