Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Steggles Crumbed Chicken Fingers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Steggles Crumbed Chicken Fingers
Frozen
Steggles Crumbed Chicken Fingers
1.5kg · Steggles
Woolworths
$15.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.38 / 100g
$5.50
1kg
$1.35 / 100g
$13.50
1.5kg
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$15.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Steggles
Size
1.5kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fish Fingers
at Coles
1kg
$8.50
85c / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Fish Fingers 40 Pack 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
10.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$15.00
Add from Woolies