Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Strength Meals Co Frozen Pulled Beef Lasagne High Protein | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Strength Meals Co Frozen Pulled Beef Lasagne High Protein
Frozen
Strength Meals Co Frozen Pulled Beef Lasagne High Protein
350g · Strength Meals Co
Woolworths
$7.50
$9.50
$2.14 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330g
$2.12 / 100g
Best value per 100g
$7.00
330g
$2.12 / 100g
$7.00
330g
$2.12 / 100g
$7.00
350g
$2.14 / 100g
Viewing
$7.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Strength Meals Co
Size
350g
Store brand
No
Woolworths
$7.50
Add from Woolies