Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tegel Take Outs Buttermilk Chicken Tenders | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Tegel Take Outs Buttermilk Chicken Tenders
Frozen
Tegel Take Outs Buttermilk Chicken Tenders
400g · Tegel
Woolworths
$12.00
$3.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$2.13 / 100g
Best value per 100g
$8.00
400g
$3.00 / 100g
Viewing
$12.00
500g
$2.80 / 100g
$14.00
500g
$2.80 / 100g
$14.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Tegel
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chicken Breast Tenders Original Crumb 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.15 less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Tenders Sweet Chilli 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.15 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$12.00
Add from Woolies
Chicken Tenders
at Coles
1kg
$8.50
85c / 100g
$2.15 less per 100g
Add to cart
Chicken Breast Tenders 400g
at Aldi
400g
$3.99
99.8c / 100g
$2.00 less per 100g
Add to cart