Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Choc Mint Classic Cones | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Choc Mint Classic Cones
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Choc Mint Classic Cones
475ml · Woolworths
Woolworths
$3.70
$7.79 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.70
Lowest
$3.70
Highest
$3.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Woolworths
Size
475ml
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Classic Vanilla Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
65.3c less per L
Add to cart
Boysenberry Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
65.3c less per L
Add to cart
Woolworths
$3.70
Add from Woolies
Chocolate Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
65.3c less per L
Add to cart
Choc Mint Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
65.3c less per L
Add to cart